Uus teenus: Äripindade ümberehitus ja renoveerimine

Sisekliimaseade Saunum Base S roostevaba (seinasisene)

1.284,00

Saunum Base Solution on lisaseade leiliruumi, mis tagab leili võttes ühtlasema õhuniiskuse ja temperatuuri. Sisekliimaseade on mõeldud puu- või elektrikerisele lisaks.  Base S seade on integreeritav (paigaldatakse laudise taha). Sisekliimaseade, mis tõmbab endasse kuuma õhu ülemistest õhukihtidest ja jahedama õhu alumistest. Seadme sees õhukihid ja leiliaur segatakse ning seadmest väljub jahutatud õhu-leiliauru segu, mis tagab ühtlasema temperatuuri pealaest jalatallani. Seadmesse on lisatud Himaalaja soolapallid, mis mõjuvad hästi nahale ja hingamisteedele.

 

 

Kirjeldus

Saunum Base S on lisaseade leiliruumi, mis tagab leili võttes ühtlasema õhuniiskuse ja temperatuuri. Sisekliimaseade on mõeldud puu- või elektrikerisele lisaks. Seade tõmbab endasse leiliruumi kuuma õhu ülemistest õhukihtidest ja jahedama õhu alumistest. Seadme sees õhukihid ja leiliaur segatakse ning seadmest väljub jahutatud õhu-leiliauru segu, mis tagab ühtlasema temperatuuri pealaest jalatallani.

Kuidas töötab?
Sisekliimaseade tõmbab endasse leiliruumi kuuma õhu ülemistest õhukihtidest ja jahedama õhu alumistest. Seadme sees õhukihid ja leiliaur segatakse ning seadmest väljub jahutatud õhu-leiliauru segu, mis tagab ühtlasema temperatuuri pealaest jalatallani.

Mis muutub?
– Leil on pikem, mahedam ja tervele kehale
– Keha higistab paremini
– Saunaseanss on pikem
– Peale leili ei tunne saunaväsimust ega peavalu

Base S on seinatagune mudel.

Disain:

  • korpus: harjatud teras

Sisekliimaseade mahub igasse sauna. Saada pilt ja küsi tasuta nõu!

Lisainfo

Kõrgus ülemise võrega

2150mm

Kõrgus ilma võreta

2035mm

Rikkevoolukaitse

B 2A

Ühenduskaabel

3×1,5mm

Toitepinge

230V-50/60Hz

Võimsus

75W

Õhuringluse kiiruseid

3

Soolapalle

7

Description

Soovime olla kindlad, et Sinu poolt soovitud toode vastab ootustele.

Teamservice OÜ müüb valgustuslahendusi ja Saunum saunalahendusi eraldiseisvalt kui ka koos paigalduse ning transpordiga.

Saunalahendused
Kui Saunum elektrikerised/õhujaotajad on õigesti paigaldatud, on nende kasutamine ohutu. Kõik elektriseadmed tuleb paigaldada kehtivate nõuete kohaselt vastava ala spetsialist või volitatud elektriinseneri poolt. Teamservice OÜ jälgib keriste paigaldusel kõiki elektriohutusstandardeid.

LED lahendused
Lahendame kõik Led valgustusega seotud ideed kodus, kontoris ja välitingimustes. Olles ise Led toodete maaletooja omame võimekust valmistada vastavalt hoone, ruumi ja valgustuse nõuetele ning õigele standardile vastavad lahendused ning kombineerida need ootustele vastavaks. Kõiki LED tooteid ja lisaseadmeid on võimalik osta eraldiseisvalt kui ka koos terviklahendusega (tooted koos paigaldusega). Personaalse hinnapakkumise saamiseks vali meie e-poe tootekataloogist sobiv toode ja täida hinnapäringu vormi kõik vajalikud väljad. Meie professionaalsed müügikonsultandid vormistavad pakkumise 3 tööpäeva jooksul ning vajadusel võtavad teiega ühendust tehniliste detailide täpsustamiseks.

0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi poodi
      Arvutage saatmine