Uus teenus: Äripindade ümberehitus ja renoveerimine

Projektijuhtimine

Teamservice projektijuhtimise teenuse põhiülesanne on erinevate auditeerijate, eritööde objektijuhtide ja ehitustööliste koordineerimine, tellijaga suhtlemine, vajalike mõõdistuste teostamine ning dokumentide kokkupanek mis on vajalik objekti üleandmiseks, vastuvõtmiseks ja kasutusloa saamiseks.

Iga objekt on eriline ja vajab vastavalt olemasolevale olukorrale konkreetset tegevuskava, et tagada eritööde sujuv ja kvaliteetne kulg ajas. Selle saavutamiseks peame oluliseks ehitustegevuse ja etappide jälgitavust igal ajahetkel ning igast kohast – seda nii tellijale, kui ka tööde teostajale. See tähendab, et pakume tellijale võimalust olla kursis objekti käekäiguga reaalajas läbi infotehnoloogiliste lahenduste.

Teamservice projektijuhtimise

Töötades Eesti erinevais paigus ja üle Skandinaavia, on Teamservice projektide haldamise protsess hoidnud kokku kõigi projektiga seotud osapoolte reisi- ja administratiivkulusid, pakkudes samaväärset mugavust objektide haldamisel, kui kohapeal toimetades.

Projektijuhtimine on meie hinnangul üks olulisemaid osasid seadustamises, sest õige tegevuskava valik paneb paika kogu protsessi sujuva liikumise ja tulemuseni jõudmise.

Professionaalne projektijuhtimine muudab sinu ehitusplatsi suhtluse kiireks ja läbipaistvaks ning tagab vajaliku lõppdokumentatsiooni

Töötame pühendumusega selle nimel, et leida veelgi paremaid võimalusi, kuidas muuta ehitusplatside suhtlust kiiremaks, sujuvamaks ja läbipaistvamaks. See omakorda annab võimaluse pidada kinni kokkulepetest ja tähtaegadest ning avastada puudusi õigel momendil. Oleme uhked, et läbimõeldud protsess vähendab meie ökoloogilist jalajälge ilma kvaliteedis järele andmata.

Teamservice projektijuhid annavad endast igapäevaselt kõik, et olla veelgi paremad partnerid meie tellijatele.
Kui tunned huvi Teamservice projektijuhtimise teenuse vastu, oled oodatud meiega ühendust võtma!

Soovid pakkumist?

Kirjuta meile ja vastame sulle mõne päeva jooksul.

  0
   0
   Ostukorv
   Sinu ostukorv on tühiTagasi poodi
    Arvutage saatmine