Uus teenus: Äripindade ümberehitus ja renoveerimine

BASE seadme puutetundlik lüliti Valge

75,00

BASE seadme puutetundlik lüliti on mõeldud SAUNUM Base Solution´i ventilaatori kiiruste reguleerimiseks.

Tootekood 0200501-1 Kategooria ,

Kirjeldus

SAUNUMi puutetundlik lülituspaneel on mõeldud valikulise lisatarvikuna SAUNUM Base Solution´i ventilaatori kiiruste reguleerimiseks. Reguleerida saab kolme erineva kiiruse vahel.

Saunum BASE S Solution puhul kuulub puutetundlik lülituspaneel komplekti ja ei vaja eraldi tellimist.

Description

Soovime olla kindlad, et Sinu poolt soovitud toode vastab ootustele.

Teamservice OÜ müüb valgustuslahendusi ja Saunum saunalahendusi eraldiseisvalt kui ka koos paigalduse ning transpordiga.

Saunalahendused
Kui Saunum elektrikerised/õhujaotajad on õigesti paigaldatud, on nende kasutamine ohutu. Kõik elektriseadmed tuleb paigaldada kehtivate nõuete kohaselt vastava ala spetsialist või volitatud elektriinseneri poolt. Teamservice OÜ jälgib keriste paigaldusel kõiki elektriohutusstandardeid.

LED lahendused
Lahendame kõik Led valgustusega seotud ideed kodus, kontoris ja välitingimustes. Olles ise Led toodete maaletooja omame võimekust valmistada vastavalt hoone, ruumi ja valgustuse nõuetele ning õigele standardile vastavad lahendused ning kombineerida need ootustele vastavaks. Kõiki LED tooteid ja lisaseadmeid on võimalik osta eraldiseisvalt kui ka koos terviklahendusega (tooted koos paigaldusega). Personaalse hinnapakkumise saamiseks vali meie e-poe tootekataloogist sobiv toode ja täida hinnapäringu vormi kõik vajalikud väljad. Meie professionaalsed müügikonsultandid vormistavad pakkumise 3 tööpäeva jooksul ning vajadusel võtavad teiega ühendust tehniliste detailide täpsustamiseks.

2
  2
  Ostukorv
  Sisekliimaseade Saunum Base lühike roostevaba korpus, must klaas
  - +
  1.341,00
  BASE seadme puutetundlik lüliti Valge
  - +
  75,00
   Arvutage saatmine
   Arvuta transpordikulud