Võta ühendust

Kirjuta meile ja me vastame sulle esimesel võimalusel.

Kontakt
Kontaktandmed

Teamservice OÜ

Jälgi meid


    Sander Järv

    Elektritööde lahendused

    +372 56 999 181
    sander@teamservice.ee

    Mark Piirlaid

    LED valgustuse lahendused

    +372 51 30 561
    mark@led-service.ee

    Ain Rästa

    Jahutus- ja ventilatsioonilahendused

    +372 50 94 944
    ain@teamservice.ee

    Ants Lippur

    Kütte-, vee- ja kanalisatsiooni lahendused

    +372 50 90 981
    ants@teamservice.ee

    Kairi Kurvits-Roosi

    Büroojuht

    +372 54 510 117
    kairi@teamservice.ee

    Martin Kurvits

    Tegevjuht

    +372 53 492 213
    martin@teamservice.ee
    Meeskond
    asukoht