Võta ühendust

Kirjuta meile ja me vastame sulle esimesel võimalusel.

Kontakt
Kontaktandmed

Teamservice OÜ

Jälgi meid


    Sander Järv

    Elektritööde lahendused

    +372 56 999 181
    sander@teamservice.ee
    Andres Leinsalu Saunum lahendused projektijuht

    Andres Leinsalu

    Saunum lahendused projektijuht

    +372 5666 0060
    andres@teamservice.ee

    Ants Lippur

    Kütte-, vee- ja kanalisatsiooni lahendused

    +372 50 90 981
    ants@teamservice.ee

    Ain Rästa

    Jahutus- ja ventilatsioonilahendused

    +372 50 94 944
    ain@teamservice.ee

    Kairi Kurvits-Roosi

    Büroojuht

    +372 54 510 117
    kairi@teamservice.ee  

    Martin Kurvits

    Tegevjuht

    +372 53 492 213
    martin@teamservice.ee
    Meeskond
    asukoht
    See veebisait kasutab küpsiseid ja küsib teie sirvimiskogemuse parandamiseks teie isikuandmeid.
    0
      0
      Ostukorv
      Sinu ostukorv on tühiTagasi poodi
        Arvutage saatmine