Saunumi tooted koos paigaldusega

Image Alt
Tegutseme aastast 2008

Tule tööle

Õpi oma ala parimatelt ja tule meile tööle!

Teamservice

Teamservice OÜ moto on “Koos. Paremini”. Need kaks sõna iseloomustavad kõige täpsemini Teamservice olemust ja väärtust, mida me tahame Teile pakkuda.

Kui me räägime Teamservice poolt pakutavatest eritöödest, siis mõistame selle all elektrit, kütet, vett ja kanalisatsiooni, ventilatsiooni ja jahutust ning tänapäeval lisaks veel ka moodsaid KNX targa maja lahendusi.

Teamservice üle 10 aastane pikkune kogemus eritööde valdkonnas on meile selgelt näidanud, et meie klientidel eksisteerib eritööde puhul konkreetne vajadus läbimõeldud ja omavahel kokkutöötavate lahenduste järele. See tähendab, mõistlik on kõik vajaminevad eritööd, alates nende projekteerimisest, projektijuhtimisest ja ehitusest, kuni hilisema hoolduseni välja, tellida ühest kohast. Seega ära oota ja tule tööle meie juurde!

Liitu Teamservice meeskonnaga!

Kui oled eritööde spetsialist ja otsid uusi väljakutseid, siis võta meiega julgelt ühendust ja tule tööle!

TÖÖÜLESANDED
  • tekst
  • tekst
  • tekst
  • tekst
  • tekst
MIDA OMALT POOLT PAKUME
  • tekst
  • tekst
  • tekst
  • tekst
  • tekst

OMA ALA PROFID

meeskond
Elektritööde lahendused

Sander Järv

sander@teamservice.ee

Andres Leinsalu Saunum lahendused projektijuht
Saunum lahendused projektijuht

Andres Leinsalu

andres@teamservice.ee

kütte-, vee- ja kanalisatsioonilahendused

Ants Lippur

ants@teamservice.ee

jahutus- ja ventilatsioonilahendused

Ain Rästa

ain@teamservice.ee

Büroojuht

Kairi Kurvits-Roosi

kairi@teamservice.ee

Tegevjuht

Martin Kurvits

martin@teamservice.ee

See veebisait kasutab küpsiseid ja küsib teie sirvimiskogemuse parandamiseks teie isikuandmeid.
0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi poodi
      Arvutage saatmine