Uus teenus: Äripindade ümberehitus ja renoveerimine

Image Alt

Meist

Teamservice

Teamservice OÜ moto on “Koos. Paremini”. Need kaks sõna iseloomustavad kõige täpsemini Teamservice olemust ja väärtust, mida me tahame Teile pakkuda.

Kui me räägime Teamservice poolt pakutavatest eritöödest, siis mõistame selle all elektrit, kütet, vett ja kanalisatsiooni, ventilatsiooni ja jahutust ning tänapäeval lisaks veel ka moodsaid KNX targa maja lahendusi.

Meist on räägitud head juba mitmeid aastaid ning meie üle 10 aastane pikkune kogemus eritööde valdkonnas on meile selgelt näidanud, et meie klientidel eksisteerib eritööde puhul konkreetne vajadus läbimõeldud ja omavahel kokkutöötavate lahenduste järele. See tähendab, mõistlik on kõik vajaminevad eritööd, alates nende projekteerimisest, projektijuhtimisest ja ehitusest, kuni hilisema hoolduseni välja, tellida ühest kohast.

Lehel meist illustreeriv pilt

Mida see kliendile annab?

Meist räägitud tagasiside ja meie kogemus on näidanud, et ühendatud eritööde teenusepakkumine annab kokkuhoiu ajas ja rahas. Lisaks võib kindel olla tööde kvaliteedis, sest erinevate eritööde tegemisel  on kaasatud oma valdkonna professionaalsed meeskonnad, kelle eelnevale pikaajalisele kogemusele tuginedes on tulemus parim.

Teamservice projektijuhtimine

Kuna Teamservice projektijuht haldab kõikide eritööde meeskondade käest saadavat infot, saab klient igal ajahetkel ja ühest allikast selge ja kiire ülevaate protsessi hetkeolukorrast. 

Hilisem hooldus

Teame täpselt mida ehitasime ja kuidas, millised lahendusi, materjale ning seadmeid kasutasime. Seega on meil kõige terviklikum ülevaade ja plaan edasistest hooldustöödest. Ka see annab kliendile olulise kokkuhoiu ja meelerahu, et kõik töötab nii nagu vaja.

Siit ka Teamservice veendumus, et koos saab paremini. Ja ka oluliselt targemini!

Väärtused

missioon

Visioon

Soovime olla professionaalne, kõrget kvaliteedistandardit pakkuv eritööde lahenduste pakkuja ja eelistatud koostööpartner oma klientidele.

Missioon

Terviklikkus
kõiges, mida teeme.

Läbipaistvus:
Teabe jagamine, et tagada parim võimalik kommunikatsioon tänapäevaseid vahendeid kasutades

Vastastikune lugupidamine ja usaldus.
Kohtleme kõiki inimesi väärikalt ja lugupidavalt, julgustame avatud suhtlemist ja koostööd.

Mis meid eristab?

Innovatsioon
Meie koostööpartnerid ja töötajad on innovatsioonile pühendunud. Oma kogemuste, teadmiste ja intellektuaalse kapitali kaudu tagame klientidele kvaliteedi ja lisaväärtuse.

Kujundame – ehitame
Meie inseneri- , ehituse- ja käidukogemuse kombineeritud tugevus aitab meil juhtida keerulisi projekteerimis- ning ehitusprojekte alates kontseptsioonist kuni töö ja hilisema hoolduseni.

OMA ALA ProFID

meeskond
Andres Leinsalu Saunum lahendused projektijuht
Saunum lahendused projektijuht

Andres Leinsalu

andres@teamservice.ee

jahutus- ja ventilatsioonilahendused

Ain Rästa

ain@teamservice.ee

büroojuht

Kairi Kurvits-Roosi

kairi@teamservice.ee

Kvaliteedijuht

Merle Kurvits

merle@teamservice.ee

Tegevjuht

Martin Kurvits

martin@teamservice.ee

projekteerija - otsid tööd?

Siin võid olla sina

talent@teamservice.ee

Meist & kliendid

faktid
36

Design

Codes

Lorem ipsum dolor amet sociis dolor.

75

Our happy

Clients

Lorem ipsum dolor amet sociis dolor.

68

Completed

Projects

Lorem ipsum dolor amet sociis dolor.

Venenatis faucibus. Nullam quis ante. Etiam sit amet orci eget eros faucibus im tincidunt. Duis leo. Sed fringilla mauris sit amet nibh. Donec sodales sagittis eo magna. Sed consequat, leo eget bibendum sodales, augue velit. Aliquam lorem.

Architect

Philip Larson

Maecenas tempus, tellus eget condimentum rhoncus, sem quam semper libero, sit amet adipiscing sem neque sed ipsum. Nam quam nunc, blandit vel, luctus pulvinar, hendrerit id, lorem. Maecenas nec odio et ante. Cum sociis Theme done.

Interior Designer

Jean Scott

0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi poodi
      Arvutage saatmine