Uus teenus: Äripindade ümberehitus ja renoveerimine

Saunakeris Saunum PRIMARY 4,5kW kinnine kivikast must

1.651,00

Saunum Sauna

Saunum Primary Set on elektrikeris koos sisekliimaseadmega korteritesse ja eramajadesse pakkumaks kodust soolaspaa elamust.

Saunum Primary töötab vaikselt ja jaotab auru ning temperatuuri terves saunaruumis ühtlaselt, tagades aktiivse ent tervisliku higistamise. Lisaks rikastab Saunum Primary leiliruumi õhku Himaalaja soola ioonidega, millel on tervendav mõju hingamisteedele ja nahale. Saunum Primary on kompaktsete mõõtmetega ning suure kivimahuga sobides nii suurtesse kui väiksematesse saunadesse.

Mis muutub:

 • leil on pikem, mahedam ja tervele kehale,
 • keha higistab paremini,
 • saunaseanss on pikem,
 • peale leili ei tunne väsimust ega peavalu.

 

Kirjeldus

Saunakeris Saunum PRIMARY elektrikerise sisekliimaseade tõmbab endasse leiliruumi kuuma õhu ülemistest õhukihtidest ja jahedama õhu alumistest. Seadme sees õhukihid ja leiliaur segatakse ning seadmest väljub jahutatud õhu-leiliauru segu, mis tagab ühtlasema temperatuuri pealaest jalatallani. See lahendus sobib neile, kes soovivad saada parimat saunakogemust olemasolevat sauna täiendades või uue ehitamise kavandamisel. Disaini on hoitud minimaalsena ja kaasaegsena toote tehnoloogilise uuenduslikkuse edastamiseks.

 • Mis muutub?
  • Leil on pikem, mahedam ja tervele kehale
  • Keha higistab paremini
  • Saunaseanss on pikem
  • Peale leili ei tunne saunaväsimust ega peavalu

Aktiivne higistamine
Saunakeris Saunum PRIMARY elektrikerise seade tõstab leiliruumi niiskustaset samas ühtlustades temperatuuri õhukihtides. Justnimelt temperatuuride kihistumine on peamine probleem kaasaegsetes saunades, kus temperatuur kõigub 30-40 kraadi põrandal kuni 90-120 kraadi lae all. Selline õhutemperatuuride erinevus pole aga meeldiv ega ka kasulik liigestele ja vereringele. Saunumi terviklahendus pakub ühtlasema temperatuuriga keskkonda, milles keha hakkab ka kiiremini higistama.

Soolaioonid
Lisaks saunakerise ühtlasemale temperatuurile rikastab Saunumi patenteeritud tehnoloogia leiliruumi õhku soolaioonidega, mis puhastavad õhku, vähendavad füüsilisi vaevusi, tervendavad nahka ja parandavad und. Soolateraapia mõjub hästi hingamisteedele ja nahale.

PS! Soolapallide lisamine seadmesse on vabatahtlik! Seadme alumise õhuklapi reguleerimisega (avamisega) ja ventilaatori erinevate kiirustega varieerides on võimalik leiliaur alla jahutada, mille tulemusena tõuseb saunas õhuniiskus ja tekib ka kodune SPA aurusauna efekt.

Komplektis:

 • elektrikeris koos sisekliimaseadmega
 • tennid
 • soolapallid

Vajab lisaks:

 • juhtpulti
 • kerisekive
 • temperatuurikeskkonnale vastavat toitekaablit

Sellele kerisele sobivad 5–10 cm läbimõõduga kivid. Võite valida ümardatud või purustatud kivide vahel või isegi neid kombineerida (st võite keskele asetada purustatud kivid ja katta need ümardatud kividega). Palun kontakteeruge meiega kui soovite täpsemat informatsiooni või Teil on lisaküsimusi seoses tootega.

Lisainfo

Võimsus

9kW

Kerisekivide maht

100-110kg (kivid ei kuulu komplekti)

Kerisekivide mõõtmed

5-10cm

Kõrgus

1800-2400 mm

Sügavus

324mm

Laius

460mm

Õhuringluse kiiruseid

3

Kaal

40kg

Description

Soovime olla kindlad, et Sinu poolt soovitud toode vastab ootustele.

Teamservice OÜ müüb valgustuslahendusi ja Saunum saunalahendusi eraldiseisvalt kui ka koos paigalduse ning transpordiga.

Saunalahendused
Kui Saunum elektrikerised/õhujaotajad on õigesti paigaldatud, on nende kasutamine ohutu. Kõik elektriseadmed tuleb paigaldada kehtivate nõuete kohaselt vastava ala spetsialist või volitatud elektriinseneri poolt. Teamservice OÜ jälgib keriste paigaldusel kõiki elektriohutusstandardeid.

LED lahendused
Lahendame kõik Led valgustusega seotud ideed kodus, kontoris ja välitingimustes. Olles ise Led toodete maaletooja omame võimekust valmistada vastavalt hoone, ruumi ja valgustuse nõuetele ning õigele standardile vastavad lahendused ning kombineerida need ootustele vastavaks. Kõiki LED tooteid ja lisaseadmeid on võimalik osta eraldiseisvalt kui ka koos terviklahendusega (tooted koos paigaldusega). Personaalse hinnapakkumise saamiseks vali meie e-poe tootekataloogist sobiv toode ja täida hinnapäringu vormi kõik vajalikud väljad. Meie professionaalsed müügikonsultandid vormistavad pakkumise 3 tööpäeva jooksul ning vajadusel võtavad teiega ühendust tehniliste detailide täpsustamiseks.

Sulle võib meeldida ka…

0
  0
  Ostukorv
  Sinu ostukorv on tühiTagasi poodi
   Arvutage saatmine