Uus teenus: Äripindade ümberehitus ja renoveerimine

LED Turvavalgusti Kasjopeja

Kirjeldus

LED Turvavalgusti Kasjopeja seinale või lakke kinnitamiseks. Manuaalse testimisega, 3h akuga.

 

Tootekood L4954906 Kategooria Sildid ,

Additional information

Valgusallikas

SMD

Toiteallikas

3h aku.

Toitepinge

230V

Võimsus

4W

Valgustuse nurk

160°

Kaitseklass

IP20

Korpuse materjal

Alumiinium/Plastik

Korpuse värvus

Hall

Sertifikaadid

CE, RoHS

Energiaklass

A+

Kõrgus

253mm

Laius

28mm

Pikkus

335mm

Description

Soovime olla kindlad, et Sinu poolt soovitud toode vastab ootustele.

Teamservice OÜ müüb valgustuslahendusi ja Saunum saunalahendusi eraldiseisvalt kui ka koos paigalduse ning transpordiga.

Saunalahendused
Kui Saunum elektrikerised/õhujaotajad on õigesti paigaldatud, on nende kasutamine ohutu. Kõik elektriseadmed tuleb paigaldada kehtivate nõuete kohaselt vastava ala spetsialist või volitatud elektriinseneri poolt. Teamservice OÜ jälgib keriste paigaldusel kõiki elektriohutusstandardeid.

LED lahendused
Lahendame kõik Led valgustusega seotud ideed kodus, kontoris ja välitingimustes. Olles ise Led toodete maaletooja omame võimekust valmistada vastavalt hoone, ruumi ja valgustuse nõuetele ning õigele standardile vastavad lahendused ning kombineerida need ootustele vastavaks. Kõiki LED tooteid ja lisaseadmeid on võimalik osta eraldiseisvalt kui ka koos terviklahendusega (tooted koos paigaldusega). Personaalse hinnapakkumise saamiseks vali meie e-poe tootekataloogist sobiv toode ja täida hinnapäringu vormi kõik vajalikud väljad. Meie professionaalsed müügikonsultandid vormistavad pakkumise 3 tööpäeva jooksul ning vajadusel võtavad teiega ühendust tehniliste detailide täpsustamiseks.

0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi poodi
      Arvutage saatmine