Uus teenus: Äripindade ümberehitus ja renoveerimine

 • |
 • Teenused

Projektijuhtimine

Meie protsesside ülesehitusel peame oluliseks ehitustegevuse ja etappide jälgitavust igal ajahetkel ning kohast nii tellijale kui ka tööde teostajale. Töötades Eesti erinevais paigus ja üle Skandinaavia on Teamservice projektide haldamise protsess hoidnud kokku kõigi projektiga seotud osapoolte reisi- ja administratiivkuludelt pakkudes samaväärset mugavust objektide haldamiseks, kui kohapeal toimetades.

Elektritööd

Teostame kõiki elektripaigaldistega seotud töid projekteerimisest kuni ehituseni ja hilisema käidukorralduseni.

 

Teamservice meeskonnal on aastatepikkune kogemus nii era- kui ka ärihoonete ehitamisel Eestis, Soomes, Rootsis, Norras ja Taanis.

 

Pakume täislahendusi, kus on võimalik valida projekteerimine, elektritööd, vajalike materjalide tarne, teostusdokumentatsioon ja käidukorraldus eraldiseisvana või kombineerituna kogu projekti ulatuses.

Veevarustus ja kanalisatsioon

Vee- ja kanalisatsiooni projekteerimine lähtub alati hoone projektist, et tagada ehitatava hoone toimiv vee- ja kanalisatsioonisüsteem.

 

Oleme võtnud eesmärgiks, et oskusliku ja nõuetekohase projekteerimise tulemus oleks veatult toimiv veevarustuse ja kanalisatsioonisüsteem, mis samal ajal oleks keskkonda säästev ja ökonoomne.

 

Meie inseneride käest on võimalik tellida projekte eelprojekti, põhiprojekti ja tööprojekti etappidena.

Projekteerimine

Elektri-, veevarustuse-, kütte-, ventilatsiooni- ja jahutuse lahenduste projekteerimine vastavalt tellija soovidele ja nõutud standarditele.

Ventilatsioon ja jahutus

Hea ventilatsiooniprojekt on täpselt sama oluline kui õhk mida me hingame. Ilma kvaliteetse ventilatsiooniprojektita pole võimalik saavutada tervislikku ja mõnusat sisekliimat. Läbimõeldus kõiges, mis puudutab ventilatsiooni, hoiab kokku kulusid nii ehitamisel, kui ka hilisemal käigushoidmisel ja hooldamisel. Head projekti ette valmistades on vajalik hinnata nii ehitusmaksumuse hinda kui ka süsteemi eluea jooksul kasutamise ja hooldamisega seotud kulusid.

Küttesüsteemid

Pakume küttesüsteemide lahendusi projekteerimisest kuni teostuseni eramutele, elamutele ja ärihoonetele.

 

Meie eksperdid analüüsivad tellija ootusi, nõustavad ning hiljem koostavad pakkumise optimaalseimale lahendusele, et tagada parim hinna- ja kvaliteedi suhe. Kõik meie poolt kasutatavad seadmed on sertifitseeritud.

 

Peame oluliseks, et meiega koostöös projekteeritud ja ehitatud hooned oleksid energiasäästlikud ja lihtsad hooldada.

 

Energiaarvutus

Energiamärgis on dokument, mis näitab, kui palju hoone või selle osa tarbib aastas energiat köetava pinna ruutmeetri kohta.

 

 

Energiamärgist saab väljastada kõikidele hoonetele. Kohustuslik on see ehitusloa taotlemisel nii ehitamiseks kui ka renoveerimiseks (va. mõned erisused, mis on kirjeldatud ehitusseadustikus).

 

Hoone eraldi kasutatavale osale võib anda iseseisva energiamärgise, kui hoones puudub ühine küttesüsteem.

Energiamärgis on võimalik välja anda peale energiaarvutuse koostamist.

0
  0
  Ostukorv
  Sinu ostukorv on tühiTagasi poodi
   Arvutage saatmine