Uus teenus: Äripindade ümberehitus ja renoveerimine

KERISEKIVID KOTA VALGED 5-10CM

45,00

Kota valged kerisekivid on läbimõõduga 5-10 cm. Need kivid on mõeldud dekoratiivse kihina, pealmiseks kihiks.

Tootekood 8107105-2 Kategooria , Sildid , , , ,

Kirjeldus

Valged, esteetiliselt kenad kivid Kota on mõeldud kuhjas kasutamiseks. Neid kive saab kasutada nii elektristes kui ka puuküttega keristes. Valge toob esile uue nüansirohkuse sisekujunduses kaasaegsetes ja traditsioonilistes saunades. Ühes kastis on 10 kg kive.

Lisainfo

Kerisekivide mõõtmed

5-10cm

Pakendis

20kg

Description

Soovime olla kindlad, et Sinu poolt soovitud toode vastab ootustele.

Teamservice OÜ müüb valgustuslahendusi ja Saunum saunalahendusi eraldiseisvalt kui ka koos paigalduse ning transpordiga.

Saunalahendused
Kui Saunum elektrikerised/õhujaotajad on õigesti paigaldatud, on nende kasutamine ohutu. Kõik elektriseadmed tuleb paigaldada kehtivate nõuete kohaselt vastava ala spetsialist või volitatud elektriinseneri poolt. Teamservice OÜ jälgib keriste paigaldusel kõiki elektriohutusstandardeid.

LED lahendused
Lahendame kõik Led valgustusega seotud ideed kodus, kontoris ja välitingimustes. Olles ise Led toodete maaletooja omame võimekust valmistada vastavalt hoone, ruumi ja valgustuse nõuetele ning õigele standardile vastavad lahendused ning kombineerida need ootustele vastavaks. Kõiki LED tooteid ja lisaseadmeid on võimalik osta eraldiseisvalt kui ka koos terviklahendusega (tooted koos paigaldusega). Personaalse hinnapakkumise saamiseks vali meie e-poe tootekataloogist sobiv toode ja täida hinnapäringu vormi kõik vajalikud väljad. Meie professionaalsed müügikonsultandid vormistavad pakkumise 3 tööpäeva jooksul ning vajadusel võtavad teiega ühendust tehniliste detailide täpsustamiseks.

0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi poodi
      Arvutage saatmine