Uus teenus: Äripindade ümberehitus ja renoveerimine

Saunum “Leil” mobiilne juhtautomaatika kuni 9 kw

685,00

Seadista Saunum Leil saunatüüpide valikusse kolm lemmik leilitüüpi, määrates soovitud temperatuuri, saunaskäigu kestuse ja kliimaseadme võimsuse. Sauna kütmiseks vali vaid, mis ajal ja mis leilitüüpi soovid nautima minna. Kui saun on soovitud ajaks valmis, lülita ekraanilt sisse Saunumi saunakliimaseade ja naudi hingamise kergust, mahedat leili ning eriliselt lõõgastavat saunaelamust.

Tootekood 0200606-1-1-1 Kategooria , Sildid , , ,

Kirjeldus

Saunum Leil Mobile abiga juhid sauna kus iganes parasjagu viibid. Seo WiFi-võrku ühendatud Mobile seade Saunum Leil mobiilirakendusega. Sauna teavitused kuvatakse kasutaja mobiiltelefoni ekraanile.

 • Saunum Leil sobib kõikide Saunum elektrikeriste juhtimiseks,
 • lihtne sauna kütmine ja juhtimine,
 • optimeeritud kerise kütmisaeg ja sauna kasutuskogemus,
 • puutetundlik juhtpuldi ekraan,
 • eestikeelne menüü,
 • Saunum Leil äpp sauna kaugjuhtimiseks (saadaval tasuta AppStore’s ja Google Play’s)

Kolm eelseadistavat leilitüüpiProovi erinevaid seadistusi ning lisa oma lemmikud juhtseadme leilitüüpide valikusse.

 • Klassikaline põhjamaine kuum leilisaun: 60–100 °C, saunakliimaseadme klapp 25% avatud, saunakliimaseadme võimsus 1-3.
 • Soolaioonidega rikastatud saun: Saunumi seadmetesse lisatud soolapallid toimivad iga temperatuuri juures,kui kasutad saunatamise ajal kliimaseadet. Saunakliimaseadme klapp 25% avatud, saunakliimaseadme võimsus 1-3.
 • Lõõgastav aroomisaun: 40–90 °C, saunakliimaseadme klapp 25% avatud, saunakliimaseadme võimsus 1-3. Lisa saunakliimaseadme aroomisüsteemi Saunumi saunaõli, viska leili ning naudi!
 • Niiske aururikas saun: 45–60 °C, saunakliimaseadme klapp 100% avatud, saunakliimaseadme võimsus 2-3. Mida madalam temperatuur, avatum klapp ning suurem saunakliimaseadme võimsus, seda rohkem tekib leili viskamisel auru.
 • Mahe sanaarium: 40–55 °C. Kui soovid niisket aururikast sanaariumit, hoia saunakliimaseadme klapp vähemalt 25% avatud ning vali saunakliimaseadme võimsuseks 1-2, vastavalt kui palju leiliauru soovid nautida.

Lisainfo

Temperatuur

40-110 ºC

Keristele kuni

18 kW

Toitepinge

400 V 3N; 230 V 1N

Kütteaeg

3h; 8h; 12h

Description

Soovime olla kindlad, et Sinu poolt soovitud toode vastab ootustele.

Teamservice OÜ müüb valgustuslahendusi ja Saunum saunalahendusi eraldiseisvalt kui ka koos paigalduse ning transpordiga.

Saunalahendused
Kui Saunum elektrikerised/õhujaotajad on õigesti paigaldatud, on nende kasutamine ohutu. Kõik elektriseadmed tuleb paigaldada kehtivate nõuete kohaselt vastava ala spetsialist või volitatud elektriinseneri poolt. Teamservice OÜ jälgib keriste paigaldusel kõiki elektriohutusstandardeid.

LED lahendused
Lahendame kõik Led valgustusega seotud ideed kodus, kontoris ja välitingimustes. Olles ise Led toodete maaletooja omame võimekust valmistada vastavalt hoone, ruumi ja valgustuse nõuetele ning õigele standardile vastavad lahendused ning kombineerida need ootustele vastavaks. Kõiki LED tooteid ja lisaseadmeid on võimalik osta eraldiseisvalt kui ka koos terviklahendusega (tooted koos paigaldusega). Personaalse hinnapakkumise saamiseks vali meie e-poe tootekataloogist sobiv toode ja täida hinnapäringu vormi kõik vajalikud väljad. Meie professionaalsed müügikonsultandid vormistavad pakkumise 3 tööpäeva jooksul ning vajadusel võtavad teiega ühendust tehniliste detailide täpsustamiseks.

0
  0
  Ostukorv
  Sinu ostukorv on tühiTagasi poodi
   Arvutage saatmine