Uus teenus: Äripindade ümberehitus ja renoveerimine

Saunakeris Saunum Premium 6kW vaskne

2.274,00

Saunum Premium Set on elektrikeris koos sisekliimaseadmega pakkumaks kodust soolaspaa elamust. Elektrikerise sisekliimaseade tõmbab endasse leiliruumi
kuuma õhu ülemistest õhukihtidest ja jahedama õhu alumistest. Seadme sees õhukihid ja leiliaur segatakse ning seadmest väljub jahutatud õhu-leiliauru segu, mis tagab ühtlasema temperatuuri pealaest jalatallani.

 

Kirjeldus

Saunum Premium Set on elektrikeris koos sisekliimaseadmega pakkumaks kodust soolaspaa elamust. Elektrikerise sisekliimaseade tõmbab endasse leiliruumi
kuuma õhu ülemistest õhukihtidest ja jahedama õhu alumistest. Seadme sees õhukihid ja leiliaur segatakse ning seadmest väljub jahutatud õhu-leiliauru segu, mis tagab ühtlasema temperatuuri pealaest jalatallani. Seadmesse on lisatud Himaalaja soolapallid, mis mõjuvad hästi nahale ja hingamisteedele.

 

Mis muutub?
• Leil on pikem, mahedam ja tervele kehale
• Keha higistab paremini
• Saunaseanss on pikem
• Peale leili ei tunne saunaväsimust ega peavalu

 

Komplekti kuulub: elektrikeris koos sisekliimaseadmega,  soolapallid.
Eraldi lisavarustus: juhtpult, kerisekivid, toitekaabel ühendamiseks

Lisainfo

Võimsus

6kW

Kerisekivide maht

85kg

Kerisekivide mõõtmed

5-10cm

Kõrgus

1400 -2100 mm

Sügavus

404mm

Laius

750mm

Kivikast

750x410x530mm

Õhuringluse kiiruseid

3

Kaal

42kg

Description

Soovime olla kindlad, et Sinu poolt soovitud toode vastab ootustele.

Teamservice OÜ müüb valgustuslahendusi ja Saunum saunalahendusi eraldiseisvalt kui ka koos paigalduse ning transpordiga.

Saunalahendused
Kui Saunum elektrikerised/õhujaotajad on õigesti paigaldatud, on nende kasutamine ohutu. Kõik elektriseadmed tuleb paigaldada kehtivate nõuete kohaselt vastava ala spetsialist või volitatud elektriinseneri poolt. Teamservice OÜ jälgib keriste paigaldusel kõiki elektriohutusstandardeid.

LED lahendused
Lahendame kõik Led valgustusega seotud ideed kodus, kontoris ja välitingimustes. Olles ise Led toodete maaletooja omame võimekust valmistada vastavalt hoone, ruumi ja valgustuse nõuetele ning õigele standardile vastavad lahendused ning kombineerida need ootustele vastavaks. Kõiki LED tooteid ja lisaseadmeid on võimalik osta eraldiseisvalt kui ka koos terviklahendusega (tooted koos paigaldusega). Personaalse hinnapakkumise saamiseks vali meie e-poe tootekataloogist sobiv toode ja täida hinnapäringu vormi kõik vajalikud väljad. Meie professionaalsed müügikonsultandid vormistavad pakkumise 3 tööpäeva jooksul ning vajadusel võtavad teiega ühendust tehniliste detailide täpsustamiseks.

0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi poodi
      Arvutage saatmine