Torustike läbipesu

Küttesüsteemi ja torustike pesu

Küttesüsteemide ja torustike läbipesu ning puhastamine aitab vähendada teie küttekulusid, vältida avariisid ning hoida kalleid kütteseadmeid ja nende spetsiifilisi osasid laitmatus töökorras.

Torustike läbipesul on raudreegiks, et seda tuleks võimalusel teha enne kütteperioodi algust. Ka oleks mõistlik kogu küttesüsteem ja torustik korraga ära pesta, et puhastamata osadest ei kanduks mustust edasi puhastatud osadele.

Torustike läbipesu

Torustike pesul kasutame keskonnasõbralikku puhastusvedelikku Termorens, mille toime võrreldes teiste puhastusvedelikega on erakordselt tõhus. Termorens puhastusvedelik murendab ja lahustab saasteained on happeline vedelik (pH=1,4, neutraalsel vedelikul pH=7) mille koosseisu kuuluvad: sidrunhape, fosforhape, inhibiitor, tensiidid. Nimetatud happed on bioloogiliselt lagunevad ja seetõttu võib pesulahuse tarvitamisjärgselt valada kanalisatsiooni.

Teamservice teostab tööstushoonete-, spordihoonete-, kortermajade-, eramajade ja muude soojussõlmede plaatsoojusvahetite-, küttespiraalide- ja põrandakütte torustike läbipesu.

Meie eripäraks on paljude spetsiifiliste küttesüsteemi osade pesemine. Peseme muuhulgas ka suuri tööstuslikke soojusvaheteid (tööaeg mitmest nädalast mitme kuuni).

Miks peab torustikke läbi pesema?

Mõistlik on kogu trassi ja küttesüsteemi pesta korraga, siis ei liigu süsteemis mustust. Soe vesi on reeglina must, külm puhas.

Millal torustikku pesta?

Mõistlik on torustikke läbi pesta siis, kui ei ole kütteperiood, nii ei pea kannatama külma tuba. Nimelt, põrandakütte torustiku ja radiaatoripesu puhul täidetakse süsteem külma veega. Torustiku pesuvee temperatuur peaks olema u 25-30°C, külma ilmaga on keeruline antud veetemperatuuri hoida. Väljapääsuks on siiski enne torustiku läbipesu maja täisvõimsusel kütta, et soojus salvestuks.

Millega torustikku pestakse?

Kasutame torustiku pesuks puhastusvedelikku nimega Termorens. Tegu on loodussõbraliku vahendiga, mida võib kasutada ka paljakäsi, kuigi kummikinnaste ja kaitseprillide kasutamine on soovituslik.

Termorens on ainulaadne keskkonnasõbralik puhastusvedelik, mille toime võrreldes teiste puhastusvedelikega on erakordselt tõhus. Termorens puhastusvedelik murendab ja lahustab saasteained.

Termorens on happeline vedelik (pH=1,4, neutraalsel vedelikul pH=7) mille koosseisu kuuluvad: sidrunhape, fosforhape, inhibiitor, tensiidid. Nimetatud happed on bioloogiliselt lagunevad. Termorens pesulahuse võib tarvitamisjärgselt valada kanalisatsiooni.

Soovid pakkumist?

Kirjuta meile ja vastame sulle mõne päeva jooksul.


  0
   0
   Ostukorv
   Sinu ostukorv on tühiTagasi poodi
    Arvutage saatmine